Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему: не делай в оный никакого дела ни ты, ни сын твой, ни дочь твоя, ни раб твой, ни рабыня твоя, ни [вол твой, ни осел твой, ни всякий] скот твой, ни пришлец, который в жилищах твоих; ибо в шесть дней создал Господь небо и землю, море и все, что в них, а в день седьмой почил; посему благословил Господь день субботний и освятил его (Исход, 20:8-11).
Весьма важные советы духа пророчества о соблюдении субботы
…Наше общение — с Отцем и Сыном Его Иисусом Христом. Если же ходим во свете, подобно как Он во свете, то имеем общение друг с другом, и Кровь Иисуса Христа, Сына Его, очищает нас от греха. (1 Ин. 1:3,7)
Ми живемо в цікавому й у той же час небезпечному світі. Усюди на нас чатують спокуси й неприємності. Ворог людства робить усе можливе, щоби зіпсувати нам життя й зробити його якомога менш щасливим. Які ж засоби використовує сатана для досягнення своєї мети? Нижче названі лише деякі з них.
«Ибо епископ должен быть трезв… не пьяница». 1 Тим. 3:3
А. Споры о вине среди верующих никогда не прекращались: одни утверждают на основании Библии, что вино можно употреблять; другие – нет, и тоже на основании Библии.
«Отже, якщо Я, Господь і Учитель, помив ваші ноги, то й ви повинні мити ноги один одному. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так, як Я зробив вам» (Івана 13:14, 15).
Для одних життям є нестримне поїдання тістечок, для інших - прагнення збити капітал, примножити свої маєтки, для третіх - це слово означає просто чергування чорних і білих смуг. Усі ми прекрасно розуміємо, що покоління XXI століття особливо не вирізняється дотепністю в пошуках відповіді на дане запитання, тому воно залишається одним із найактуальніших і в наші дні.
Я стояв біля розбитої машини посеред глухої траси. Було вже далеко за північ. Отямившись від шоку, я намагався зрозуміти, що сталося. Навколо не було ні душі, лише непривітний вітер вересневої ночі, пронизуючи до кісток холодом, нав'язливо нагадував про свою присутність. Там, в автомобілі, сиділи мої батьки. Вони теж не знали, що робити. Рух далі був неможливим. Нам потрібне було чудо! І я почав молитися про нього.
Наскільки «близько» є «насправді близько»? Можливо, це запитання викликане бажанням побачити за розвитком конкретних подій близькість приходу Христа. А може, за ним приховується інший сценарій. Молодим людям так хочеться побачити і відмітити якусь конкретну лінію, межу, край. Ну хоча б умовно відзначити для себе «один кілометр» чи «двісті метрів», після чого починається близькість приходу Христа. І в такому разі можна ще «один кілометр» чи «двісті метрів» пожити в своє задоволення, беручи від життя все, що хочеш, смакуючи гріховні плоди в садку диявола, при цьому рахуючи кроки. І як тільки підійшов до краю, визначеної межі, яка відзначає близькість приходу Христа, почнеш різко змінювати свої пріоритети, задоволення, розкаєшся в гріхах і розпочнеш активно готуватися до зустрічі з Господом...
Але дуже часто трапляється так, і про це потрібно знати, що зайшовши «надто далеко», навіть усвідомлюючи, що не тільки наблизився, але і переступив межу «наскільки близько», не можеш зупинитися на дорогах гріха...
Деякі аналітики кажуть, що хід розвитку людської історії можна змалювати у вигляді динамічної спіралі. Іншими словами, вони хочуть сказати, що історія людства начебто повторює етапи свого розвитку, але з кожним витком наше суспільство виходить на якісно новий рівень буття. Є вчені, що пророкують людству майбутнє, в якому стане можливим здійснення наших найсміливіших очікувань. Досить пригадати гасла часів Радянського Союзу, коли розум людини підкоряв усе нові й нові вершини, і здавалося, що ми вже повернули всі ріки назад і дотяглися до небес. І хоча політичні карти, на яких зображений СРСР, на даний момент уже застаріли, технічний прогрес і нові відкриття в різних галузях науки, як і раніше, розбурхують уми людей і навівають ідеї про те, що незабаром людство візьме під свій контроль ті природні процеси, які ще не в силах було підкорити, і вийде на нові витки свого розвитку.