Сьогодні не так-то часто можна побачити підлітка,. який читає книгу. Сучасні діти проводять час у салонах комп'ютерних ігор, а не в читальному залі бібліотеки. Що ж, у кожного часу свої прикмети. Але..- щось трапилося. Як ударна хвиля після вибуху, пішла містами й країнами поголоска не про нову комп'ютерну гру, а про героя з книжки - про Гаррі Поттера. Не тільки діти й підлітки, а й тисячі людей різного віку з нетерпінням очікують продовження пригод непосидючого хлопчика.
За вікнами лікарні володарював вечір, тиша і спокій... Темні вулиці робилися все більш порожніми, все готувалося до сну. Але лікарня, напевно, не знала, що таке ніч. Тут яскраво палали вогні реанімації, лунав галас з окриків лікарів, панувала ділова метушня, і в усього цього була мета - врятувати людське життя.
Хто такі маги, парапсихологи, екстрасенси? Чи потрібно їх слухати? Чи можна їм довіряти? І як ставитися до оголошень, якими буквально переповнені деякі сучасні рекламні газети: «Знайду... Причарую... Зцілю...»?
Дорогой друг, я пишу, чтобы сказать "спасибо". Жаль, я не могу поблагодарить вас лично, т. к. не знаю, где вы сейчас. Я бы хотел позвонить вам, но не знаю вашего имени. Если бы я помнил ваше лицо, то бы стал искать вас, но оно стерлось из моей памяти. Однако, того, что вы сделали, я никогда не забуду.
Игровая зависимость — предполагаемая форма психологической зависимости, проявляющаяся в навязчивом увлечении играми (в основном — компьютерными).
Лудомания — нехимическая, информационная зависимость от игровых автоматов, казино, компьютерных игр, Интернета, SMS-общения.
Гемблинг (также лудомания) — (патологическая склонность к азартным играм) заключается в частых повторных эпизодах участия в азартных играх, что доминирует в жизни субъекта и ведет к снижению социальных, профессиональных, материальных и семейных ценностей, не уделяется должного внимания обязанностям в этих сферах.
Про те, що існує пивний алкоголізм, відомо здавна. І хоча в очах обивателя він менш небезпечний, ніж винний і горілчаний, наслідки його руйнівні. У XI столітті англійці, борючись із алкоголізмом, вирішили витіснити міцні алкогольні вироби пивом. Але невдовзі «пивний закон» довелося скасувати, оскільки його введення лише збільшувало пияцтво. Перший рейхсканцлер Німеччини Бісмарк, який не за чутками знав про шкідливі наслідки вживання пива, дав таке визначення пивному алкоголізму: «Від пива стають ледачими, дурними і неспроможними» (під терміном «неспроможними» малася на увазі імпотенція).
- А можна до вінчання…? - Не можна. - А якщо ми любимо один одного? - Теж не можна. - А якщо дуже любимо й дуже хочеться? - Все одно не можна. - А якщо ніхто не дізнається? - А Бог? - А хто вирішив, що Бог до вінчання не дозволяє?
ЛЮБИТЕ ЛИ ВЫ САМИХ СЕБЯ? Что вы думаете о людях, которые говорят, что любят себя? Воспитываете ли вы в своих детях любовь к самим себе? НАДО ЛИ НАМ СЕБЯ ЛЮБИТЬ? Да и что вообще значат слова “любить самого себя”?