uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Ви ходите в Церкву?
Всього відповідей: 222

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Fleш.k-a

Солом’яне подружжя

Ще в давні часи стосунки чоловіка і жінки, не скріплені офіційним союзом, і церковним вінчанням, вважалися блудом і ганебною справою. Але минув час, змінилися звичаї, і термін "цивільний шлюб" набув іншого значення. Зараз так називають стосунки, в основі яких лежать лише почуття чи вигода або інші якісь мотиви, скріплені усним договором і офіційно не визнані ні церквою, ні державою.

Люди сьогодні ставляться до цього по-різному, і якщо на вулиці провести опитування, то можна почути найрізноманітніші думки та відповіді:

Михайло: "Така форма шлюбу без печатки в паспорті, без будь-якої відповідальності, без обов'язків і прав дуже навіть зручна. Я спробував, і мені це сподобалося".

Світлана: "Найскладніше для мене -це стан неповноцінності: я - і дружина, і не дружина. Деякі чоловіки розглядають це як показник моєї доступності. Дуже складно з батьками. Я думаю, що якби наші стосунки були зареєстровані в РАГСі, все було б інакше, а подруги не називали б мене "солом'яною дружиною".

Хоча б яким сучасним не було поняття «цивільний шлюб», експерименти з такою вічною цінністю, як сім'я, все одно є нечесними, розбещеними й грішними. Раніше це називалося ганебним словом "співмешкання", зараз же "цивільний шлюб" настільки актуальний і модний, що багато молодих (і не дуже) пар не починають законного спільного життя, не пізнавши й не випробувавши одне одного на всебічну сумісність.

Причини, за якими "солом'яні" подружжя не реєструють; свої стосунки, різні. Для чоловіка - це прекрасна можливість уникнути зайвої відповідальності. Для жінки - це найчастіше прагнення утримати чоловіка. "Подружжя" переконують оточуючих, а насамперед самих себе, що головне - це почуття, а формальності потім. Залишаючи собі можливість для відступу, чоловік може й не усвідомлювати, що він цим ображає жінку й змушує її перебувати в психологічному дискомфорті. Адже навіть за ідеальних стосунків у такій сім'ї жінка підсвідомо боїться залишитися сама набагато більше, ніж це було б при стосунках, зареєстрованих державою.

Цікавим є такий факт. За результатами опитувань пар, котрі живуть у цивільному шлюбі, більше 90 % опитаних жінок вважають себе заміжніми, тоді як 85 % чоловіків вважають себе неодруженими. На жаль, кількість таких шлюбів без реєстрації з кожним роком зростає. Одночасно зростає й кількість абортів матерів-одиначок, зростає ціле покоління "цивільних" дітей. Загальновідомий також факт, що "співмешканці" частіше схильні до алкоголізму й наркоманії, страждають на венеричні захворювання, вплутуються в злочинні зв'язки.

Мабуть, порушення та ігнорування Божих законів серйозно даються взнаки любителям "вільного кохання". Ось що говорять про такі стосунки віруючі християнських протестантських церков:

Ірина: "Цивільний шлюб за своєю сутністю протилежний до Божих постанов, тому що Його воля в тому, щоб люди жили в законних стосунках".

Вадим: "Я сам прожив у цивільному шлюбі кілька років і можу сказати одне: чим довше це триває, тим менша ймовірність, що шлюб буде коли-небудь зареєстрований. У цивільному шлюбі в людей виникає відчуття тимчасовості, несерйозності стосунків. Я зрозумів, що тільки любов, яку дає Бог, рішення і дії, засновані на Його Слові, здатні виправити будь-які несправжні стосунки".

Цивільний шлюб рідко коли стає офіційним, тому що підсвідомо людина сприймає такі стосунки, як "чернетку", якій властиво містити безліч помилок і виправлень. А "чернетки" зазвичай викидають у відро для сміття, аби поступитися місцем новому аркушу, на якому пишеться доля людини наново. І теж не обов'язково на чистовик.

Костянтин ШАПОВАЛОВ,
"Камінь Наріжний"
Категорія: Fleш.k-a | Додав: shepetivka-sda (08.02.2011)
Переглядів: 742 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Четвер
02.05.2024
20:20

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових








Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014