uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Нове життя [23]
Різне [268]
Проповідь [81]

Міні-чат
200

Наше опитування
Я маю залежність від:
Всього відповідей: 109

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ » Різне

НЛО: чи Божі вони посланці?

Чи вірите ви в те, що невідомі літаючі об'єкти (НЛО) існують? Особисто я зустрічав людей, які говорили: «Я не настільки наївний і не настільки психічно неврівноважений, аби вірити у ці нісенітниці!». Якщо ці люди наполягають, що НЛО"- це нісенітниця, то може так статися, що одного дня щось подібне з'явиться над їхнім домом і вони перетворяться з невіруючих у тих, які щиро вірять у НЛО як посланців неба. Декотрі перейнялися цією темою та повірили в те, що НЛО можуть змінити їхнє життя, а інші навіть створили з цього релігію.

Та чи знаєте ви, що існує ціла наука, яка має назву уфологія. Вона займається збором і систематизацією матеріалів та повідомлень про появу НЛО. Станом на 1997 рік в ООН знаходилося 70 тис. фотографій та 120 документальних сюжетів про НЛО. За останні роки цей запас значно поповнився, бо повідомлення про НЛО дедалі частішають.; Що ж це за вогники, які мерехтять на зоряному небі?

Деякі вчені стверджують, що причини появи НЛО слід шукати у незвичній поведінці Місяця, у світловій рефракції, у зірках і навіть в еволюції Венери. Зовсім недавня версія - випробовування секретних зразків військової авіації, що розроблялися ЦРУ в інтересах Пентагону. Але всі ці версії не підтверджуються, бо суть справи не в звичайних енергетичних процесах, а в тому, що НЛО керує якась розумна сила.

Розглянемо цей феномен детальніше. Коли уфологи систематизували всі явища, пов'язані з НЛО, то поділили людей, котрі зустрічалися з ними, на чотири категорії:

Перша з них - це вразливі люди, котрі під дією загального ажіотажу та від прочитаного настільки перейнялися отриманою інформацією, що їм це просто привиділося.

Друга категорія - це люди, котрі прагнуть слави та популярності, тому свої історії вигадали, щоб «засвітитися» в засобах масової інформації.

Третя категорія - це психічно хворі люди.

І четверта - це люди, котрі насправді бачили ці явища й до жодної з . трьох попередніх категорій не належать. Вони складають тільки 5-10 % від усіх повідомлень.

Звичайно, ми не будемо зупинятися на перших трьох групах людей, а детально розглянемо саме четверту категорію.

Контакти людей із НЛО вчені поділяють на три види.
1. Коли людина бачила об'єкт у небі на відстані.
2. Коли особа спостерігала приземлення літаючого об'єкта.
3. Коли відбувалось телепатичне спілкування з «інопланетянами».

Християни запитують: «Чисправді вони -посланці якогось іншого світу?». Без сумніву, так, адже є два світи: світ добра та світ зла, світ ангелів і світ демонів. Звернемося до Біблії, оскільки це єдине джерело пізнання істини: «До Закону й свідоцтва! Як вони не так кажуть, як це, то немає для них зорі ранньої!» (Ісаї 8:20). Звичайно, у Святому Письмі ви не знайдете таких термінів, як НЛО, літаючі тарілки, але ви знайдете особливі ознаки, які говорять про наближення кінця світу. У Євангелії від Луки знаходимо пророцтво Христа: «І будуть... жахливі події, і будуть великі ознаки з неба» (21:11).

Крім цього, у Вічній Книзі є безліч описів зустрічі Бога з людьми або зустрічі людей з Божими посланцями - святими ангелами. Порівняємо зустрічі Бога та ангелів з людьми із зустрічами людей з НЛО.

ОТЖЕ, П'ЯТЬ ВАЖЛИВИХ БІБЛІЙНИХ ПРИНЦИПІВ
Божі посланці ніколи не вступали в контакт з людьми анонімно, а завжди повідомляли своє ім'я.

Наприклад, про зустріч Мойсея з Бо¬гом написано: «І сказав Бог Мойсееві: "Я Той, що є". І сказав: "Отак скажеш Ізраїлевим синам: Сущий послав мене до вас"» (Вих. 3:14). Через 15 століть Бог з'явився гонителеві християн Савлу: «А він запитав: Хто Ти, Господи? Він же відповів: Я - Ісус, Якого ти переслідуєш» (Дії 9:5).

Зустрічаючись з Богом, людина завжди знала, з Ким має справу. Проте невідомі з НЛО ніколи не називали свої імена, а коли їх запитували, давали нечіткі відповіді.

Бог та ангели ніколи не вступали в контакт із людиною без причини та завжди повідомляли про мету свого спілкування.

Читаємо у Святому Письмі: «І обернувся, до нього Господь, і сказав: "Іди з цією своєю силою, і ти спасеш Ізраїля з мідіянської руки. Оце Я послав тебе"» (Суд. 6:14). «І почув я голос Господа, що говорив: «Кого Я пошлю, і хто піде для Нас?» А я відказав: "Ось я, - пошли Ти мене!"» (Ісаї 6:8).

Гуманоїди ж ніколи відкрито не говорили про мету свого візиту. Місця, Де вони найчастіше приземлялись, на 75% незаселені або малозаселені, а пора доби - переважно пізній вечір або ніч. Така поведінка наштовхує на думку, що їм є що приховувати.

Зустрічі з ангелами ніколи не шкодили людині (за винятком випадків, коли це була кара-за гріх - тоді про причину покарання прямо повідомлялось).

А шкода від зустрічі з НЛО - очевидна та руйнівна. Роками науковці спостерігали за станом людей, котрі пережили телепатичний контакт із гуманоїдами. Виявилося, що 95% випадків спілкування з НЛО закінчувались параноєю та шизофренією, часто люди закінчували життя самогубством від нескінченних голосів, привидів та снів. Із цими людьми траплялися неймовірні речі: їх не слухались телефони, вмикався сам по собі телевізор.

Крім того, місця, де приземлялись невідомі літаючі об'єкти, мали високу радіоактивність, і в людей з'являлися онкологічні пухлини різних органів та рак шкіри, у багатьох змінювався хіміко-бі-ологічний склад крові, траплялися паралічі, повна чи часткова втрата пам'яті (амнезія).

Варто зазначити, що багато дослідників, які в 1980-і роки займалися пошуком інших світів у Всесвіті, трагічно загинули за загадкових обставин. Дослідник Тімо-ті Гуд наводить такі дані: всесвітньо відомий американський астроном Морріс Джессап, що написав кілька бестселе¬рів про розумне життя за межами нашої Землі, зненацька покінчив життя самогубством. Інший відомий професор Джеймс Едвард Макдональд, котрий багато років очолював Інститут фізики атмосфери-Землі й вивчав невідомі аерокосмічні об'єкти, застрелився під час прогулянки. Раптова смерть спіткала й Едварда Руппельта - керівника проектів із вивчення невідомих літаючих об'єктів у небі над США у віці всього 37 років. І цей список, за словами Тімоті Гуда, можна продовжувати далі.

Отож, запитаємо себе: Чи може таке творити Бог? Ні, бо Він є Богом здоров'я, радості та надії, а не тим, хто приносить хвороби, психічні розлади та самогубства.

Люди, з котрими Господь вступав у контакт, зберігали здоро¬вий глузд.

Вони бачили/запам'ятовували і потім записували: «І було мені слово Господнє, говорячи: Що ти бачиш, Єреміє? А я відказав: Я бачу мигдалеву галузку» (Єрем. 1:11). «Сталося Господнє слово до Єзекіїля... І побачив я...» (Єзек. 1:3, 4). Івану Богослову Господь говорить: «Отож, напиши, що ти побачив, і те, що є, і те, що має статися після цього» (Об'явл. 1:19).

Однак люди, що пережили зустріч з НЛО, часто не можуть згадати подій свого минулого і не пам'ятають, що з ними відбувалося.

Бог чи Його вісник завжди пояснювали людині незрозуміле.
Бог був зацікавлений у тому, щоб розвіяти найменші сумніви: «І сталося, коли я, Даниїл, бачив те видіння, і шукав значення його, ось став передо мною ніби муж. І почув я поміж берегами Улаю людський голос, що кликнув і сказав: "Гавриїле, виясни йому це видіння!"» (Дан. 8:15, 16). «І заговорив я вдруге, та й до нього сказав: "Що це за дві галузки оливок, що через дві золоті рурки виливають з себе золото?" І сказав він до мене, говорячи: "Хіба ти не знаєш, що Це?" А я відказав: «Ні, пане!» І він сказав: "Це два Помазанці, що стоять перед Господом всієї землі"» (Зах. 4:12-14).

Щодо візитів НЛО, то чим більше цей феномен досліджують, тим більше виникає запитань.

Ми розглянули 5 біблійних принципів щодо зустрічей Бога та Його посланців із людьми. Випадки з НЛО не відповідають жодному з них. Отже, вони не можуть бути Божими посланцями. Бог попереджає нас через Святе Письмо: «Щоб нас не перехитрив сатана, бо його задуми нам добре відомі» (2 Кор. 2:11). Так, це вісники з іншого світу - матеріалізовані сили зла, агенти сатани, яких треба остерігатися. Не обманюймося щодо їхнього сяйва, бо написано: «І не дивно, бо сам сатана видає себе за ангела світла» (2 Кор. 11:14).

Сатані байдуже, вірять в нього чи ні. Для нього найголовніше, аби йому підкорялись і виконували те, що входить у його плани.

Він інтригує, намагаючись викликати довіру, але межі для дозволеного дослідження визначає сам: «Його прихід - за сприяння сатани - буде з усякою силою, ознаками, фальшивими чудами, з усякою оманою неправди для тих, які гинуть, бо любові до правди вони не прийняли, аби спастися» (2 Сол. 2:9,10).

Навіщо йому це потрібно? Це можна зрозуміти з реакції тих, хто пережив зустріч із НЛО. Минув той час, коли сатана з'являвся з рогами, копитами та хвостом. Відтоді, як почався бурхливий розвиток техніки та комп'ютеризації, він почав з'являтися верхи на новітніх технічних засобах. Диявол не міняє своєї метиса тільки підходи та методи її досягнення. Його метою завжди було:

1. Залякати. Показати високі технічні досягнення, блискавичні швидкості, появу та зникнення з поля зору. Його мета -викликати страх. Коли воля людини паралізована, тоді вона відкрита для диявольських маніпуляцій, з нею можна вчинити все, що завгодно. Тоді ворог починав другий етап.

2. Пропонує ілюзорний вихід. Він простягає руку допомоги від цивілізації, яка нібито пішла далі в розвитку, справляючи сильне враження своїми знаннями та можливостями, але мало хто замислю¬ється, кому ця-рука належить? Куди вона заведе людство? Неодноразово висловлювалася думка, що це, мабуть, наші «вселенські друзі», котрі' можуть допомогти Землі впоратися з її проблемами. Сатана дуже вміло пропонує альтернативу Другому приходу Христа. Він каже: «Не Христос, а прибульці можуть вирішити проблему смерті та хвороб». Колись він пропонував Ісусу: «Отож, коли Ти поклонишся переді мною, то все це буде Твоїм!» (Луки 4:7). Він дає дещо, щоби забрати все! Дає щось незначне, а забирає свободу, роблячи волю цілком залежною, і в результаті провадить до вічної загибелі.

Що ми, християни, повинні пам'ятати, зустрічаючи людину, котра зійшла з правильного шляху? Досвідчений апостол Павло радить, що кожен має бути «такий, що з лагідністю наставляє противників, чи не дасть їм Бог покаяння, щоб пізнали істину і вирвалися із тенет диявола, що їх зловив живцем, аби вони виконували його волю» (2 Тим. 2:25, 26).

Людина так створена Богом, що вона не може ні в що не вірити. Тому з наближення»! кінця сатана все частіше буде використовувати цю потребу людини для своїх цілей.

Ми не можемо вивчити та знати всі підробки сатани, та щоденно вивчаючи оригінал - Боже Слово, зможемо відрізнити Істину від фальсифікату ворога.
Категорія: Різне | Додав: shepetivka-sda (17.10.2014)
Переглядів: 486 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Четвер
15.11.2018
11:13

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових
Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014