uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Нове життя [23]
Різне [268]
Проповідь [81]

Міні-чат
200

Наше опитування
Я маю залежність від:
Всього відповідей: 110

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ » Різне

Свобода, воля…

Свобода, воля… Напевно, справжнє значення і вагомість цих синонімічних слів у житті знає та людина, яка відчувала на собі їх брак або ж відсутність.

Безперечно, всі знають, що свобода, незалежність – це добре. Ніхто не хотів би бути рабом або ж підданим у когось, натомість багато хто любить, щоб йому служили. Та давайте на мить відійдемо від звичного нам тлумачення слова «раб» і поглянемо на наше життя. Чи не є ми рабами чогось або когось?

Полон – це ще одне страшне слово із розряду ворожих, злих, неприємних будь –якій людині слів. І хто хоча б раз бував в полоні, впевнена, асоціює його з чимось дуже неприємним та огидним. Тоді здається, що час ніби стоїть на місці, а та нестабільність та непередбачуваність, яка царить навколо, страшить людину найбільше. Тобою маніпулюють, і ти не знаєш, що станеться наступної хвилини. Кожен крок ніби накраю прірви. Захоплювач керує вами, і ви покірно виконуєте всі його команди. Можливо, самі того не помічаючи, у такій ситуації знаходимось і ми з вами. Схожу стратегію по відношенню до нас обрав гріх. Спочатку ми знаходимось на волі. Ми – вільні. Але одного моменту нам хочеться переступити на недозволену територію, щоб заглянути, що відбувається там. Гріх манить до себе, здається таким привабливим… Згодом, попри застороги, які лунають до нашого серця, ми вже ступаємо обома ногами. І нещулюємося, як опиняємося в пастці гріха. Ми щодня перебуваємо в полоні гріха, який визначає наші дії і не дозволяє нам зробити вибір.

Погляньте навколо, Господь подарував нам свободу, справжню свободу, яку не можна порівняти з жодною «свободою» цього світу. Він ні до чого нас не примушує, Він навіть не змушує нас Його любити, але Його Любов до нас ніколи не змінюється незалежно від нашого вибору. Це і еталоном безумовної Любові. Він пропонує кожному із нас право вибору: «Його Слово – це Істина, яка робить нас вільними. « І пізнаєте правду, - а правда вас вільними зробить». (Івана 8:32) Читаючи і приймаючи Боже Слово, ми звільняємось від людських стереотипів та традицій. Пізнаючи Бога, Його характер, людина заповнює ту порожнечу, яку породжує гріх у душі. Для Бога немає нічого не можливого. Немає жодної залежності, яку б не людина не могла б подолати разом Богом. Ця Істина, Правда може зробити нас вільними від гріха. Від нас залежить, який вибір зробимо ми: чи приймемо ніжний заклик Христа: « Прийдіть до Мене усі струджені та обтяжені, - і Я вас заспокою» (Мтф. 11:28), чи продовжимо перебувати під гнітом гріха. Господь дарує нам право вибору. Без Бога людина не може відчути справжню свободу, свободу без обмежень.

Який вибір зробимо ми?

06.05.2010 р.

Автор: Світлана Хоменко
Категорія: Різне | Додав: shepetivka-sda (11.05.2010)
Переглядів: 836 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Середа
23.09.2020
19:17

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових
Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014