uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Я маю залежність від:
Всього відповідей: 110

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Головна » Статті » Моя здорова сім'я

Нестача або надмір сну спричиняють відкладення жиру в ділянці живота та старече слабоумство

У людей віком до 40 років, які сплять надто мало або надто довго з часом під шкірою на животі відкладається надлишок жиру.

Нагадаємо, що внутрішньочеревний жир, на відміну від жиру іншої локалізації, має гормональну активність, він втручається в нормальний обмін речовин, сприяє надлишковому виділенню інсуліну в кров, котрий у свою чергу і спричиняє розвиток атеросклерозу та пов'язаних з ним захворювань.

Дослідники з Медичної школи університету Уейк-Форест (США) з'ясували, що у людей, котрі сплять вночі по п'ять або менше годин, протягом п'яти років з'являються значні жирові відкладення в ділянці живота. На таку ж небезпеку наражаються і ті, хто проводить у ліжку більше восьми годин щодня, - правда, жиру в них відкладається менше.

У дослідженні брали участь 332 афроамериканці і 775 латиноамериканців (жінок і чоловіків віком від 18 до 81 року). Спеціалісти враховували їхню дієту, рівень фізичного навантаження та інші фактори способу життя. Вимірювання товщини жирового шару здійснювалося за допомогою комп'ютерної томографії на початку дослідження та через п'ять років.

Результати показали, що люди віком до 40 років, які сплять менше п'яти годин на добу, частіше за інших товстіють, і жир у них відкладається в основному в області живота; 32 % з них набрали надлишковий внутрішній жир. У групі тих, хто спить по шість-сім годин, зайвий внутрішньочеревний жир накопичили 13 % людей, які брали участь у дослідженнях, а серед тих, хто проводить у сні більше третини доби, - 22 %. Схожа ситуація спостерігалася і з поверхневим черевним жиром.

До речі, повноцінний сон може убезпечити від ризику розвитку хвороби Альцгеймера: експерименти на мишах показали, що при нестачі сну в цере-броспінальній рідині (лікворі) у гризунів підвищується концентрація амілоїдного білка, з якого виникають бляшки, котрі викликають запалення і смерть нервових клітин мозку.

Наведемо результати ще одного дослідження, яке показує зв'язок розмірів живота зі станом мозку. Вчені обстежили більше 6500 учасників дослідження в Північній Кароліні (США) протягом 36 років. Вони вимірювали сагітальний діаметр живота (СДЖ) — це відстань від хребта до найбільш випуклої точки живота. Ризик розвитку слабоумства був у 2,3 рази вищий у людей із зайвою вагою і відкладенням жиру в ділянці живота (СДЖ принаймні 25 см) в порівнянні з тими учасниками, у котрих не було зайвої ваги. У людей з ожирінням, особливо в ділянці живота, слабоумство розвивається в 3,6 рази частіше. Люди із зайвою вагою або навіть ожирінням, але не в ділянці живота страждали на слабоумство у 1,8 рази частіше.

Як уникнути жирових відкладень у ділянці живота? Основні рекомендації: їжте менше, їжте нерафіновану здорову їжу та рухайтеся більше.


ПРОСЛУХОВУВАННЯ МУЗИКИ спричиняє появу мігрені в підлітків
У підлітків, які слухають музику більше години на день, частіше за інших однолітків виникають головні болі. Такого висновку дійшли спеціалісти з Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана (Німеччина) за результатами дослідження 1025 підлітків у віці від 13 до 17 років. 489 підлітків скаржилися на часті головні болі та мігрені, а 536 учасників з такими проблемами стикалися рідко.

За словами вчених, музика спричиняє появу головного болю лише тоді, коли підліток щоденно присвячує прослуховуванню не менше години-двох. Прямого зв'язку головного болю з переглядом телевізора, користуванням мобільним телефоном і роботою за комп'ютером вчені не виявили.

Ще більш небезпечним є прослуховування музики за допомогою МР3-плеєра з, навушниками. Якщо слухати гучну музику, це незворотно псує слух, оскільки гинуть клітини, що сприймають звукові коливання. Деякі плеєри здатні відтворювати такі ж шуми, що й літак у момент злету. Втрата слуху не виникає одразу, людина помічає зниження слуху лише через кілька років. Підлітки, активні користувачі МРЗ-плеєрів, ризикують втратити слух до 25 років.

Категорія: Моя здорова сім'я | Додав: shepetivka-sda (08.02.2011)
Переглядів: 931 | Рейтинг: 4.0/1 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
П`ятниця
22.11.2024
05:51

[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових








Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014