uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Яким браузером Ви корестуєтесь?
Всього відповідей: 165

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Головна » Статті » Моя здорова сім'я

Робота шлунка під час свят

Хто з нас не чекає того чи іншого свята, щоб відпочити і смачно поїсти? Утім Існує таке поняття, як переїдання. На свята ми готуємо багато страв, щоб насолодитися повною мірою. Душа бажає свята! А як почуває себе ваш шлунок після таких переїдань?

Серед лікарів багатьох країн існує вислів: «Кожен хворий має право святкувати Різдво, Новий рік і Пасху, щоб захворіти ще більше». Свята часто стають причиною розладів органів травлення. Після споживання їжі та напоїв з'являється нетравлення шлунка, задишка, серцева недостатність, навантаження на нирки та печінку, а також передумови виникнення виразки і пухлин у шлунку. Доходить до того, що багатьом доводиться робити промивання шлунку. Зазначимо деякі захворювання, які можуть виникати після прийому їжі у великій кількості та сумнівної якості.

ГОСТРИЙ ЕНТЕРОКОЛІТ
Гострий ентероколіт (запалення кишечника) або гастроентероколіт (запалення кишечника і шлунка) виникають або через зараження спожитої їжі бактеріями (як правило, сальмонелами), або через перезавантаження травного тракту, коли людина вживає багато жирної їжі, молочних продуктів, сирих фруктів і овочів, багатих на клітковину. Відбувається велике навантаження на шлунок, печінку, а окремі травні функції не встигають повністю проявити себе.

У животі виникають кольки, з'являється неприємний запах з рота, людину мучить діарея.

РОЛЬ ДІЄТИ ПРИ ЕНТЕРОКОЛІТІ
Роль дієти при ентероколіті надзвичайно важлива. Слід пити багато рідини. Воду варто змішувати з невеликою кількістю солі та глюкози чи цукру (2,5%). Рекомендовано вживати суп з рисом, овочевий суп, борщ з капустою (без м'яса), варену картоплю, моркву. Хворим слід відмовитися від кави та кавових напоїв, соків із сирих фруктів і овочів, молочних продуктів, за винятком сиру, жирної їжі, квасолі, усіляких соусів, смаженого й алкоголю. Через 3-4 дні можна повернутися до звичайного раціону харчування, за винятком молока, сирих овочів і фруктів, і в жодному разі не переїдати.

Як для дорослих, так і для дітей, хворих на ентероколіт, існують спеціальні суміші, які слід приймати після консультації з лікарем. їх готують у домашніх умовах: 1/2 ложки солі, 1 ложку бікарбонату натрію (питної соди), 3 ложки цукру розчинити віл кип'яченої води. Дітям рекомендовано пити по 50 мл щогодини. Залежно від віку дитини їй можна пропонувати 100 мл такої суміші через годину. Вона допоможе і дорослому, і дитині прочистити шлунок і кишечник, відновити вміст мінералів; солі і рідини в організмі. Такі суміші дуже корисні при нетравленні шлунка і переїданні.

ГОСТРИЙ ПАНКРЕАТИТ
Ще одне розповсюджене захворювання - гострий панкреатит (ураження підшлункової залози).

Хворий відчуває гострий біль у нижній лівій частині черевної порожнини. Бол і можуть займати й більшу частину-переходити зліва направо, досягаючи ребер. Складається таке враження, що біль охоплює половину верхньої частини тіла. Лікувати таке захворювання можна лише в умовах стаціонару.

Хронічний панкреатит виникає внаслідок впливу алкогольних токсинів на підшлункову залозу. У людини/яка вживає алкоголь щодня, розвивається хронічний панкреатит. Захворювання супроводжується подразненням шлунка, часто блюванням, нетравленням. Також серед причин виникнення цієї недуги слід відзначити пристрасть до гострої їжі, нераціональне харчування.

Під час панкреатичного кризу хворий має перейти на сувору дієту. Варто пити багато чистої води, оскільки постійно мучить спрага. Після голодування, яке вкрай необхідне під час панкреатичного кризу, можна поступово переходити до вживання чаю з грінками. Частка жирів у раціоні не повинна перевищувати 25 г на день. Слід виключити фактори, які стимулюють шлункову і панкреатичну секрецію (переїдання, вживання кофеїну, спецій, оцту і т. ін.). Необхідно відмовитися від солодких мучних виробів, сиропів, смаженої їжі, десертів, солодких ягід і фруктів, таких як виноград, полуниця, хурма, суниці, оскільки вони містять багато сахарози.

Вилучіть зі свого раціону молоко, яке містить багато лактози; рафіновані злакові, такі як білий хліб, макарони, рис. Вживати необхідно лише клітковину. Замість прохолодних напоїв з великим вмістом цукру слід вживати свіжі фрукти, але недуже солодкі.

Той, хто страждає захворюваннями органів травлення, повинен добре знати причини виникнення своєї хвороби. Слід відмовитися від певних продуктів харчування, утримуватися від переїдання, не вживати алкогольних напоїв, кави і т. ін. Без дотримання дієти ви не досягнете успіху в лікуванні хвороби. Переїдання, вживання алкоголю і тонізуючих напоїв - усе це призведе до виникнення захворювань, про які ми говорили вище. Тому вибирайте сьогодні здоровий спосіб життя і не піддавайтеся спокусам, які негативно впливають на ваше здоров'я.
Категорія: Моя здорова сім'я | Додав: shepetivka-sda (05.03.2013)
Переглядів: 929 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Четвер
21.11.2024
23:09

[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових








Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014