uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Яка погода вашого серця сьогодні?
Всього відповідей: 177

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Fleш.k-a

ВІРТУАЛЬНА НЕРЕАЛЬНІСТЬ

Є люди, котрі бояться всього нового. Краще, на їхню думку, все відразу заборонити, щоб, бува, чого поганого не трапилося. Так менше проблем і небезпек. Проте ми не маємо на меті розглядати заборони чи встановлювати їх на зразок: не можна дивитися телебачення, не можна користуватися Інтернетом. Ми всі живемо в постіндустріальному інформаційному суспільстві. Хочемо ми цього чи ні, так належить бути. Такий стан речей у нашому світі. З ним потрібно рахуватися й використовувати його на благо.

За своєю сутністю Інтернет — річ нейтральна. У ньому виявляються всі характеристики світу: гарне і погане, чисте і брудне, добре і зле. І все залежить від вибору, до яких з його сторін ти звернешся. Світлі сторони Інтернету: 1) легкість та миттєвість у пошуку практично будь-якої інфор¬мації чи книги; 2) швидкість та доступність зв'язку; 3) позбавлення людей від тривалих очікувань листа у відповідь. А з появою чатів та «аськи» (ICQ) спілкування стало можливим у режимі реального часу. Християнство також досить широко представлене в Інтернеті: є сайти церков, семінарій, біблейських інститутів, місій і різних типів служіння. На темній його стороні — ши¬рокий спектр інформації про окультизм, сатанізм, порнографія, сайти з про¬вокаціями на суїцид тощо.

Втрата часу. Це одна з першочергових небезпек. Інтернет - великий майстер крадіжок дорого¬цінного часу. Кажуть, що «аська» - це квіточка на могилі втраченого часу. Існує таке поняття, як «блукати по Мережі», тоб¬то безцільно тинятися по сайтах, марнуючи свій час. А час — це найцінніше, що ми маємо. І тому за кожним шматочком часу закріплена неповоротна кількість секунд. Гроші завжди можна заробити, однак здобути для себе більше часу неможливо. Віддаючи чомусь свій час, ти віддаєш частину свого життя. Твій час і є твоє життя. Здається, в тебе попереду неосяжна вічність і часу цілком достатньо. Від того, як ти використовуєш цей до¬рогоцінний час, залежить не лише твоє життя, але й твоя вічність.

Неконтрольованість. Дивлячись телевізор, ти, як правило, знаходишся в компанії. І навіть якщо в кімнаті ти один, туди завжди хтось може увійти й долучитися до перегляду. А комп'ютер саме тому й називається «персональним», бо за ним працюють наодинці й ставлять його в місці, недоступному для інших. Тобто під час роботи за комп'ютером чи перебування в Інтернеті тебе ніхто не бачить і, від¬повідно, не контролює. Ти належиш самому собі.
Захоплення порнографією. Інтернет — безцензурна річ. У ньому є все, в тому числі багато нечистого й розбещеного. Потрапити на цей гачок дуже легко, особливо якщо ти хлопець чи чоловік. Напівроздягнені красуні посміхаються, підморгують з різних банерів і запрошують зайти. Причому розміщені такі банери майже всюди: на сайтах новин, погоди, на пошукових сайтах і навіть на дитячих. Усе це не випадково, йде полювання саме за тобою, їм потрібний ти. І з тобою може статися те, про що попереджав Соломон: «Пантруватимуть очі твої на чужі жінки, і серце твоє говоритиме дурощі...» (Пр. 23:33).

Що робити з усіма цими небезпеками? Католики не змогли обійти своєю увагою Інтернет. Ймовірно, вони також розуміли його можливості й небезпеки. Та з усім цим вони вчинили саме по-католицьки: призначили Інтернету покровителя - святого Ісидора Севільського. Легенда свідчить, що святий Ісидор був відомий тим, що міг одночасно з'являтися в двох і більше місцях. Це, на їхню думку, було якраз те, що потрібно для Мережі. У протестантів немає покровителя Інтернету, як, утім, і всього іншого. Та є наш особистий Покровитель — Бог Дух Святий. От до Нього краще звертатися перед КОЖНИМ відвідуванням Інтернету, просити Його присутності під час користування! Мережею, щоб Він поряд. Адже коли Бог з тобою, не залишається місця для гріхів. Біблія говорить: «Бо ти чиниш блуд, ВІДСТУПАЮЧИ від свого Бога» (Ос. 9:1). Молися - і Бог благословить твоє перебування на віртуальному світі.

Найбільша небезпека - це не те, що знаходиться в Інтернеті (зовні), а те, що знаходиться в твоєму серці (всередині). Біблія говорить про це: «Бо з серця виходять лихі думки, душогубства, перелюби, розпуста, крадіж, неправдиві засвідчення, богозневаги» (Мф. 15:19). Твоя боротьба з Інтернетом ні до чого не приведе, якщо в серці лежить гріх. Оскільки ти відвідуєш саме ті сайти, до яких тебе вабить. І не Інтернет керує тобою, а твоє серце. Отож, лінія фронту пролягає саме в тобі самому. Там і потрібно перемагати.

Отже, отримати перемогу над втратою часу досить легко — треба відвідувати Інтернет лише з певною (корисною) ме¬тою, знаючи, що тобі потрібно. І не відволікатися від цього на різні мерехтливі банери та виразні заголовки. Серед молоді популярно «чатитися», базікаючи в Інтернеті. Так от, відвідувати чати (пристойного, зрозуміло, змісту) краще з метою розповісти в невимушеній бесіді про Бога, про спасіння.

З не контрольованістю впоратися теж можна. І хоча все залишиться, як і раніше (ти будеш наодинці з Інтернетом), просто пам'ятай, Хто завжди з тобою: «ваше тіло - то храм Духа Святого, що живе Він у вас» (1 Кор. 6:19). І річ не в тому, що Святий Дух, Котрий живе в серці, заважатиме тобі чинити гріх. Річ у тому, що Він хоче допомогти тобі його не чинити.

Боротьбу з порнографією також можна осилити. Потрібно прийняти вольове рішення - не дивитися туди. Колись так само поступив Іов: «Умову я склав був з очима своїми, то як буду дивитись на дівчину?» (Іов 31:1).

У глибокій давнині, коли ще не було Інтернету, Давид, поет, композитор, пророк і водночас цар, виявив дивовижний принцип. І після понад двох тисяч років ми сміливо можемо застосувати його й до Інтернету також: «Не поставлю я перед очима своїми речі нікчемної» (Пс. 101:3).

Усе дуже просто! Суть у рішенні, у правильному рішенні.

Вирішуй сьогодні, саме зараз.

Пам'ятай, що час, проведений в Інтернеті, ніколи не повернеш.
 
 
Яків Тимофєєв


Категорія: Fleш.k-a | Додав: shepetivka-sda (06.09.2009)
Переглядів: 733 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
П`ятниця
20.09.2019
20:33

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових
Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014