uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Ви ходите в Церкву?
Всього відповідей: 222

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Моя здорова сім'я

Життя – це дар від Бога

Життя дається нам лише один раз, тому кожен повинен запитати себе: «Як я можу застосувати свої сили, щоб вони принесли найбільшу користь? Яким чином можу зробити якомога більше для слави Божої та добра моїх ближніх?» Адже життя має цінність лише тоді, коли служить для досягнення цієї мети.

Нашим першочерговим обов'язком щодо Бога та ближніх є саморозвиток. Кожну здібність, якою наділив нас Творець, потрібно розвивати до найвищого рівня досконалості, аби приносити якомога більше добра. Отже, добре проведений час - це час, використаний для досягнення та збереження фізичного й розумового здоров'я. Ми не можемо собі дозволити гальмувати або калічити якусь функцію тіла чи розуму, інакше неодмінно будемо змушені страждати від наслідків.

Вибір життя або смерті
Кожна людина великою мірою має можливість зробити себе такою, якою хоче бути. їй доступні благословення. Вона може збудувати характер, котрий має велику цінність, здобуваючи нові сили на кожному кроці. Вона може щодня зростати в пізнанні й мудрості, зазнаючи нових радощів у міру свого просування вперед додаючи чесноту до чесноти. її здібності розвиватимуться завдяки їх використанню; чим більше мудрості вона здобуде, тим більшою буде здатність до її осягнення. Таким чином її інтелект, знання й чесноти набуватимуть більшої сили та досконалішої гармонії.

З іншого боку, людина може дозволити своїм здібностям притупитися внаслідок бездіяльності, зіпсуватися через лихі звички, брак самовладання або моральних і релігійних засад. У такому разі вона рухається похилою стежкою донизу, не підкоряється Законові Божому та законам здоров'я. Апетит бере над нею гору, лихі нахили зводять її. Для неї легше дозволити силам зла, котрі завжди активні, тягнути її назад, аніж боротися з ними й іти вперед. Наслідок цього - марнування сил, хвороба і смерть. Така історія життя багатьох людей, котрі могли б стати корисними в справі Бога й людства.

Шукайте досконалості
Бог бажає, щоб ми досягли рівня досконалості, який став для нас можливим завдяки дару Христа. Він закликає нас зробити правильний вибір, з'єднатися з небесними засобами та засвоїти принципи, котрі відновлять у нас Божественний образ. У Своєму писаному Слові й у великій книзі природи Він відкрив нам принципи життя. Наше завдання полягає в тому, щоб здобути знання цих принципів і шляхом послуху спів-працювати з Богом для відновлення здоров'я як душі, так і тіла.

Переваги стриманості
Небезпека криється для нас не в бідності, а в достатку. Ми постійно зустрічаємося зі спокусою виявити надмірність. Хто бажає зберегти свої сили неушкодженими для служіння Богові, ті повинні дотримуватися суворої стриманості у використанні Його щедрот, а також повністю відмовитися від кожного шкідливого і згубного потурання своїм бажанням.

Підростаюче покоління перебуває в оточенні принад розрахованих на спо-кушення апетитом. Особливо в наших великих містах потурання своїм бажанням у всіх його формах легкодоступне і принадне. Ті, хто не бажає опоганювати себе, пожнуть нагороду за свою стриманість. Маючи більший запас життєвих сил та більшу витривалість, вони володіють «банківським вкладом», з якого можуть черпати, опинившись у критичному становищі.

Правильні фізичні звички приводять до переваги в розумовому плані. Інтелектуальні можливості, фізична сила, а також довголіття залежать від незмінних законів. У цій справі немає випадковості або удачливості. Бог природи не втручатиметься, щоб уберегти людей від наслідків порушення законів природи. «Кожна людина - коваль власного щастя» - це прислів'я виголошує щиру правду. Хоч батьки несуть відповідальність за риси характеру, а також за виховання й освіту своїх синів і дочок, залишається правдою і те, що наше становище та корисність у світі значною мірою залежать від власних дій.

Для кожної людини фізичні звички відіграють велику роль у досягненні успіху. Чим уважніші ви у своєму харчуванні, чим простішою й менш збудливою буде їжа, котра підтримує організм у його гармонійному функціонуванні, тим яснішим буде ваше розуміння обов'язку. Необхідно старанно перевірити кожну звичку, кожну дію, щоб хворобливий стан тіла не кидав свою тінь на все інше.

Кожна нездорова звичка зумовить нездоровий стан організму, а делікатному живому механізмові шлунка буде завдано шкоди, і він не зможе належним чином виконувати свою роботу. Харчування значною мірою впливає на схиль¬ність впадати в спокуси й чинити гріх.
Потурання апетиту - причина розбрату, чвар, незгод і багатьох інших бід. Вимовляються слова роздратування, мають місце недобрі вчинки, нечесність, вияви пристрасті - і все це тому, що вчинене над шлунком насильство призводить до хворобливого стану нервів мозку.

Відповідальність кожної людини
Існують права, котрими володіє кожна людина. Ми володіємо власною ідентичністю та індивідуальністю. Ніхто не може розчинити свою індивідуальність в індивідуальності іншої людини. Кожен повинен чинити на свій розсуд відповідно до велінь власного сумління. Що стосується нашої відповідальності та впливу, то ми підзвітні Богові, оскільки отримуємо наше життя від Нього. Ми отримуємо його не від людей, а тільки від Бога. Ми належимо Йому за правом творіння і за правом викуплення. Самі наші тіла - не наша власність, з якою ми можемо поводитися, як нам заманеться, завдаючи їм шкоди звичками, котрі призводять до розладу здоров'я. Наше життя й усі наші здібності належать Йому. Він піклується про нас щохвилини. Він підтримує живий механізм у дії'; якби ми були залишені управля¬ти ним хоч одну мить, - то померли б. Ми цілковито залежимо від Бога.

Наслідки переїдання
Увага, виявлена до правильного поводження зі шлунком, буде винагороджена ясністю мислення й силою розуму. Ваші органи травлення не будуть передчасно зношені, аби свідчити проти вас. Своїм мудрим підходом до харчування, навчання й роботи ми повинні засвідчити, що цінуємо даний нам Богом розум. На нас покладений священний обов'язок утримувати своє тіло в такому стані, щоб наше дихання було свіжим і чистим.

Який вплив справляє переїдання на шлунок? Він стає слабким, послаблюються й інші органи травлення, і в результаті приходить хвороба з усіма наступними бідами. Якщо люди вже були хворими, то цим вони ускладнюють своє становище, з кожним днем зменшуючи власні життєві сили. Вони змушують свої життєві сили виконувати непотрібну роботу, аби впоратися з їжею, що потрапила до їхнього шлунка.

Часто ця нестриманість відразу дає про себе знати, спричиняючи головний біль, нестравність і коліки. На шлунок покладається вантаж, з яким він не може впоратися, виникає відчуття пригніченості. Голова затьмарена, у шлунку неспокійно. Але переїдання не завжди супроводжується такими симптомами. У деяких випадках шлунок паралізований. Людина не відчуває болю, однак органи травлення втрачають свою життєву силу. Фундамент людського організму поступово руйнується, і життя стає дуже неприємним.

Фізичні вправи і процес травлення
Фізичні вправи важливі для травлення та здорового стану тіла й розуму. Вони оживляють розум. Але, ситно поївши, не варто відразу братися ані за науку, ані за інтенсивні фізичні вправи - це порушення законів організму. Відразу після прийому їжі має місце велика витрата нервової енергії. Сила мозку включається в активну діяльність, аби допомогти шлунку, якщо ж після їди розум або тіло сильно обтяжені, це перешкоджає процесу травлення.

Фізичні вправи допомагають людям, котрі страждають нестравністю, надаю¬чи органам травлення здорового тонусу. Але напружена розумова праця або інтенсивні фізичні вправи відразу після їди перешкоджають процесу травлення, оскільки життєві сили організму, потрібні для виконання роботи травлення, спрямовуються на інші ділянки. Проте коротка прогулянка після їди з піднятою головою та розправленими плечима, помірні фізичні вправи приносять велику користь. Забуваючи про себе, людина милується красою природи. Чим менше думок про шлунок, тим краще. Якщо ви постійно занепокоєні тим, що ваша їжа пошкодить вам, дуже ймовірно, що так і станеться. Забудьте про свої тривоги, думайте про що радісне.

ЦІННІСТЬ ЧИСТОГО повітря
Вплив чистого свіжого повітря сприяє здоровому кровообігу в організмі. Повітря відсвіжує тіло, зміцнюючи й оздоровляючи його. У той же час вплив повітря, безперечно, позначається на розумі, певною мірою сприяючи спокою та самовладанню. Чисте повітря збуджує апетит, покращує травлення їжі, приносить здоровий, приємний сон.

Легеням по можливості необхідно надати максимальну свободу. їхній об'єм збільшується, коли вони можуть вільно функціонувати, і зменшується, якщо вони стиснуті. Цим пояснюються згубні наслідки від поширеної звички горбитися, особливо при сидячій роботі. У такому положенні неможливо глибоко дихати. Поверхневе дихання незабаром переходить у звичку, тому легені втрачають свою здатність розширюватися.

Через це має місце недостатнє постачання кисню. Кров рухається мляво. Відходи, отруйні речовини, від яких під час видихання мають звільнятися легені, залишаються, і кров занечищується. Це позначається не тільки на легенях, а й на шлунку, печінці, мозку. Шкіра набуває нездорового кольору, процес травлення уповільнюється, послаблюється діяльність серця; мозок затьмарюється, думки стають безладними, з'являється похмурий настрій; увесь організм стає пригніченим, інертним, вельми схильним до хвороби.

Отже, якщо ми бажаємо працювати над відновленням здоров'я, необхідно стримувати апетит, їсти повільно і тільки обмежену кількість різноманітних страв за один прийом. Цю настанову необхідно часто повторювати. Споживати багато різноманітних страв за один прийом - значить порушувати принципи ремформи здоров'я. Після ситного прийому їжі краще звершити прогулянку, ніж займатися розумовою або фізичною працею. Чисте повітря є вкрай необхідним для здоров'я людини. Воно покращує процес травлення, сприяє здоровому сну. Якщо людина дотримуватиметься цих простих принципів, то буде мати гарне самопочуття та рідше хворітиме.




Что такое брак?
«Брак - это необходимость разрешения кризисов в отношениях. Если мы остаемся сами, то можем стать полными эгоистами, и этот эгоизм постоянно будет развиваться. Но в браке мы чудесным образом учимся получать радость от умения дарить любовь. Брак - это декларация отказа от самого себя, от собственного «я», которое всегда право. Брак - это любовь, одетая в прозрачные благоухающие вечерние одежды. Но при этом настоящая любовь - это умение привлекать даже в халате для стирки и уборки.

Любовь в браке - это и поездка на велосипеде с продуктами в багажнике к голодному или нуждающемуся в вашей помощи; и разговор у кровати онкологического больного, который после вашего визита чувствует себя лучше. Если мы позволяем Богу проявиться в нашей жизни, то наш брак будет носить Его образ. Это отношения, пропитанные близостью и посвящением друг другу. Это жизнь, посвященная выполнению Божьих планов. Это сближение, берущее начало в нас, но оказывающее влияние на окружающих».
Джордж Уба
Категорія: Моя здорова сім'я | Додав: shepetivka-sda (11.08.2014)
Переглядів: 1151 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
П`ятниця
19.04.2024
19:54

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових








Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014