uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Нове життя [23]
Різне [268]
Проповідь [81]

Міні-чат
200

Наше опитування
Яка погода вашого серця сьогодні?
Всього відповідей: 177

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ » Різне

Біблія як вихователь

Згідно з Божим Законом, сила для розуму й душі, як і для тіла, здобувається завдяки зусиллям. Саме вправи сприяють розвиткові. Відповідно до цього Закону Бог забезпечив у Своєму Слові засоби для розумового і духовного розвитку.

Біблія містить усі принципи, котрі необхідно розуміти людям, аби бути придатними для цього життя і життя прийдешнього. Ці принципи можуть зрозуміти всі. Жоден шанувальник її вчення не може прочитати навіть одного уривка з Біблії, не почерпнувши з нього якоїсь цінної думки. Однак найцінніше повчання Біблії не здобувається нерегулярним, випадковим вивченням, без установлення зв'язку між різними її частинами. Велика система біблійної істини не представлена таким чином, щоб її міг збагнути квапливий або неуважний читач. Багато її скарбів залягають глибоко під поверхнею, їх можна здобути тільки завдяки ста¬ранному дослідженню та постійним зусиллям. Істини, що складають одне велике ціле, потрібно шукати і збирати, керуючись принципом: «Трохи тут, трохи там» (Ісаї 28:10).

Користь, яку приносить розуму дослідження Біблії, полягає не лише в пошуках істин та їх порівнянні. Вона полягає також у докладанні зусиль для розуміння поданих тем. Розум, зайнятий тільки буденними справами, стає карликовим, ослабленим. Якщо його ніколи не обтяжувати прагненням збагнути величні далекосяжні істини, він згодом втрачає здатність розвиватися. Ніщо інше, крім дослідження Слова Божого, не може бути кращою гарантією проти такого виродження та кращим стимулом для розвитку. Як засіб інтелектуального виховання Біблія є ефективнішою за будь-яку іншу книгу та всі разом узяті. Велич її тем, благородна простота її висловлювань, краса її образів, як ніщо інше, оживляють і підносять думки. Жодне інше дослідження не може наділити такою розумовою силою, як зусилля, докладені з метою збагнути дивовижні істини відкриття. Розум, який таким чином контактує з думками Безмежного, не може не розширитися та не зміцнитися.

А для розвитку духовної природи Біблія володіє навіть ще більшою силою. Людина, створе¬на для спілкування з Богом, може по-справжньому прожити життя і розвинути здібності лише в такому спілкуванні. Створена для того, щоб знаходити в Богові найвищу радість, вона ні в чому іншому не може знайти те, що заспокоює палкі бажання серця, задовольняє голод і спрагу душі. Хто щиро і старанно досліджує Слово Боже, прагнучи зрозуміти його істини, той буде приведений у спілкування з його Автором, і для можливостей його розвитку не існує жодних меж, окрім його власного вибору.

Володіючи широким розмаїттям стилів і тем, Біблія має те, що може зацікавити будь-який розум і промовляти до будь-якого серця. На її сторінках можна знайти найстародавнішу історію, правдивий життєпис, принципи урядування державою, регулювання сімейних відносин - принципи, рівних яким ніколи не створила б людська мудрість. Біблія містить найглибшу філософію та найбільш милозвучну й піднесену, найбільш палку й зворушливу поезію. Навіть з такого погляду цінність Святого Письма незмірно вища за твори будь-якого людського автора, проте безмежно ширші й цінніші вони з погляду їхнього зв'язку з величною центральною думкою. У світлі цієї думки кожна тема набуває нового значення. В істинах, викладе¬них найпростішим способом, містяться принципи, котрі високі, як небо, і сягають вічності.

Центральна тема Біблії, навколо якої групуються всі інші теми, - План викуплення, відновлення в людській душі Божого образу. Від першого натяку на надію в проголошеному в Едемі вироку і до останньої славної обітниці в книзі Об'явлення: «І побачать Його обличчя, а Його ім'я на їхніх чолах» (Об'явл. 22:4) - основною метою кожної книги і кожного уривка Біблії є розкриття цієї чудової теми - піднесення людини силою Бога, Котрий «дає нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа» (1 Кор. 15:57).
Категорія: Різне | Додав: shepetivka-sda (17.10.2014)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Четвер
15.11.2018
10:00

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових
Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014