uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Яка погода вашого серця сьогодні?
Всього відповідей: 177

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Fleш.k-a

ПРО СОВ І ЖАЙВОРОНКІВ

Як ви думаєте, перші люди в темний час доби спали чи сад обробляли? (Див. Бут. 2:15). А, може, Адам спав уночі, а Єва вдень?

Чи впливає порушення природних біоритмів на наше здоров'я й духовне життя? І чи існують біоритми взагалі?

Мудрецеві належать слова: «Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом...» (Екл. 3:1).

Наприклад, якщо до ранку повинна бути виконана якась робота, а вже настав вечір, що краще — попрацювати до часу ночі й потім лягти спати, або лягти спати о 10 вечора, а встати о 5 ранку й виконати роботу?

Люди говорять, що це залежить від того, «сова» ви чи «жайворонок». Також говорять, що Бог створив усіх людей з різними смаками й здібностями. Отже, «сови» і «жайворонки».

Давайте звернемо увагу на те, коли вставав Ісус. «І вставши вранці, ще вдосвіта, Він вийшов та прямував в пустинне місце і там молився» (Марка 1:35). «Ранній ранок часто заставав Його в якомусь усамітненому місці зануреним у роздуми, досліджуючим Писання або в молитві. Радісним співом Він вітав світанок» (Служіння зцілення, с. 52).

Прошу зауважити: не схід сонця, а світанок. Як часто ми чинимо так само? Деякі стверджують, що Ісус молився всю ніч безперервно. Дійсно, були випадки, коли Ісус не спав всю ніч, але ми ніде не знаходимо, щоб після цього він ішов відсипатися!

Коли говориш людям, що потрібно лягати спати о 22 годині, багато хто відповідає, що в них багато справ і лягти спати раніше ніяк не виходить. Я пропоную таким вставати на світанку, як це робив Ісус. Ісус вставав рано и почувався добре, а ми почуваємо себе розбитими весь день. Але Ісус вставав рано тому, що знав закони, про які тепер знають сучасні вчені: «Відомо, що на 5-6 годину ранку приходиться найзначніший фізіологічний підйом і найвища працездатність людини, але, на жаль, сучасна людина цей час просипає» (Велика медична енциклопедія). Цікаво, що ці закони Творець заклав у кожну клітинку нашого організму.

А ось чудо в пустелі — манна, хліб небесний. «...Господь наказав: Збирайте з нього кожен у міру їди своєї, гомер на голову, за числом ваших душ: візьміть кожен для того, хто в наметі його. І збирали його щоранку, кожен у міру своєї їди. А розгрівалося сонце — і воно розтавало» (Вих. 16:16,21). Чи були в народі Божому «жайворонки», і чи були «сови», які про¬сипали схід сонця і, отже, залишалися без хліба, або змушені були вставати рано й почувати себе весь день хворими? Чому Бог у цьому випадку так несправедливо чинив по відношенню до них? Але це не так. Просто Бог мудро виховує свій народ і повертає його до принципів Едему.

Якщо 3 10 до 16 години в крові достатньо живильних речовин, то клітини будуть «задоволені». Коли ми їмо, поживні речовини не відразу потрапляють у кров. Для того, щоб їх було достатньо на десяту годину, потрібно снідати в сім або ще раніше (рекомендується не пізніше дев’яти), а за півгодини до сніданку необхідно випити теплої води. Ось і підрахуйте, о котрій годині потрібно вставати.

Якщо людина не снідає, то клітини протягом дня не одержують досить живильних речовин, і у вечері буде підвищений апетит. Якщо поїсти на ніч, то, що відбудеться? В крові буде достатньо живильних речовин, але клітини не будуть їх брати, оскільки швидкість обмінних процесів дуже знизилася. Їжа не перетравлюється, а гниє й бродить, виділяючи в організм токсини й алкоголь. Це затуманює наш розум. Тому найкращим часом для прийому їжі, коли організм здатний найбільш ефективно засвоїти їжу, є перша половина дня. Ми бачимо, що в кожній нашій клітині Богом закладено єдиний закон, що не поділяє нас на «сов» і «жайворонків».

«Щасливий ти, краю, коли шляхетних у тебе царем, а владики твої своєчасно їдять…» (Елк. 10:17)

Хтось може сказати: вночі мені найкраще працюється. І я можу з ним погодитися – тиша, ніхто не заважає. Але ось що говорить наука: «Найважливіший біоритм – ритм добовий. Наприклад, дослідження підтверджують, що найбільш сприятливий час лягати спати – між 21 і 22 годинниками, бо на 22-23 години припадає один з фізіологічних спадів людини. І якщо людина не засинає з якихось причин до півночі, то в це час їй буде важко заснути. А нерідко саме ці години доби й використовують для тієї або іншої творчої роботи, тому що дійсно на 24-1 першу годину ночі припадає один з піків нашої працездатності, але вона є неприродною активністю. І в наступні дні в таких людей різко знижується працездатність» (Велика медична енциклопедія).

Виходить замкнуте коло: знижується працездатність, і, як наслідок, менш продуктивною стає робота в нічні години, що здійснюється для виконання завдань, які не зроблені вдень. Це, в свою чергу, призводить до зниження працездатності, і т.д.

Багато хто шукає засобів омолодження й збереження молодості, але наука говорить:

«Такі порушення природного ритму сну призводять до ішемічної хвороби серця, гіпертонії, хронічної втоми та ін. Люди, що живуть всупереч природному біоритму, прискорюють процес старіння» (Велика медична енциклопедія).

Напевно, ви чули про мелатонін. Мелатонін здатний швидко відновити життєві сили, сприяє омолодженню організму, захищає клітини від канцерогенів, радіації, гербіцидів і пестицидів. Він допомагає боротися з пухлинами; сповільнює процеси старіння; зміцнює імунну систему; допомагає впоратися зі стресом, збільшує здатність переживати радість, задоволення; зменшує кількість холестерину в крові; знижує кров’яний тиск; допомагає впоратися з аритмією серця, зменшує ризик розвитку остеопорозу. З настанням темряви мелатонін починає вироблятися, і його кількість досягає максимуму до півночі. Чим пізніше лягає людина спати, тим менше в її організмі виробляється мелатоніна.

Якщо до ранку повинно бути виконана якась робота, а вже вечір, то краще лягти спати, а встати о 5 ранку (або раніше) і виконати все, що потрібно! Бувають випадки, коли доводиться працювати вночі, але це не повинне ввійти в систему. Людина має вести денний спосіб життя. У світлий час доби рівень фізіологічних реакцій підвищений, у темний і нічний час — дуже ослаблений.

Отже, чи створював Бог одних людей «жайворонками», а інших «совами»? Ні! Усе, що створено Ним, було «вельми добре». Але систематичні перекручування, що ввійшли в гріховну природу, зміцнилися в ній. І багато хто вважає це нормою! Влітку, коли пізно темніє, ми... вмикаємо світло. А взимку, коли пізно світає, ми вранці часто спимо після світанку. Але ж 7-8 годин сну досить для більшості людей. Що ж нам робити?

Вибір за кожним з нас. Практика показує, що при зміні режиму дня відкривається ряд переваг, проблеми згодом зникають. Тож давайте будемо дослухатися до заповідей Божих і дотримуватися всіх уставів Його!


Категорія: Fleш.k-a | Додав: shepetivka-sda (06.09.2009)
Переглядів: 1475 | Рейтинг: 0.0/0 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Четвер
25.04.2024
16:22

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових








Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014