uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Ви ходите в Церкву?
Всього відповідей: 222

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Fleш.k-a

БІБЛІЯ про татуювання і пірсінг

Сьогодні практично неможливо, пройшовши вулицями міста, не зустріти людину з татуюванням або пірсінгом. Усе більше людей прагне до самовираження, залишаючи на своєму тілі якийсь відмітний знак. Чим обумовлена така популярність? Це просто чергова данина моді чи щось більше? А що думає з цього приводу Бог?

Що таке татуювання й пірсінг?
Для початку слід звернутися до словника, щоб чітко позначити поняття, яке ми розглядаємо. Словник СІ. Ожегова дає таке визначення: «Татуювання — наколоті особливою фарбою візерунки на тілі».

Пірсінг — від англійського слова «ріегсе» — проколювати. Пірсінгом називають нарізи й проколи шкіри, що супроводжуються різними прикрасами.

Як свідчить історія, звичай робити наколки й нарізи на тілі має язичеське коріння. Зазвичай подібні акти відбувалися на честь померлих (як пам'ять або нагадування про них) або як спосіб увійти в транс під час окультних сеансів, щоб вступити в спілкування з покійними (викликання духів).

Господь Бог попереджав Свій вибраний народ — Ізраїль — про те, щоб вони не займалися окультизмом ні в якій формі, називаючи його «гидотою»: «Коли будеш входити до Краю, що дає тобі Господь, Бог твій, то не навчися чинити такого, як гидота цих народів. Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою» (П. Зак. 18:9-12).

Біблійні приклади
У. старозавітні часи покалічення було традиційним у звичаях і обрядах язичників. У 3 Цар. 18:2-1-29 описана одна з таких традицій на прикладі поведінки й дій пророків Ваала — язичеського божества, шанувальники якого займалися окультизмом. Пророки Ваала в цій історії біснувалися з метою вблагати його виявити себе й послати дощ, немовбито він був сильніший й могутніший, ніж живий Бог. Щоб увійти в транс, вони кололи й різали себе ножами й списами: «І стали вони кликати голосом сильним, і кололися, за своїм звичаєм, мечами та ратищами, аж лилася з них кров» (1 Цар. 18:28).

Господь у Своєму Слові попереджає народ не робити ніяких нарізів і наколок-на тілі: «І не зробите на тілі своїм нарізу за душу померлого, і не зробите на собі наколеного напису. Я — Господь» (Левит 19:28). «Ви сини Господа, Бога вашого, — не будете робити нарізів, і не вистригайте волосся над вашими очима за померлого» (П. Зак. 14:1).

Практика нанесення татуювань є викликом проти Творця
Коли Господь Бог створив людину, чоловіка й жінку, Він дав певну оцінку Своєму творінню: «І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, — вельми добре воно!» (Бут. 1:31).

Отже, людина створена Богом дуже добре. Ті, хто вважає, що наколки й нарізи на тілі можуть удосконалити творіння Бога, зробити його значно гарнішим і привабливішим, кидають виклик Творцеві, безмовно заявляючи про те, що Господь нібито створив їх недостатньо добре. Насправді ж це каліцтво.

Слово Боже навчає нас, що наші тіла є храмом Святого Духа й що ніхто не має права опоганювати цей храм: «Хіба не знаєте, що ви храм Божий і що Божий Дух живе в вас?» (1 Кор. 3:16) «Хіба ви не знаєте, що ваші тіла — то храм Свято¬го Духа, Який є у вас і Якого ви маєте від

Бога, і що ви не належите самим собі? Бо ви викуплені за ціну. Отож прославляйте Бога у вашому тілі та у вашому дусі, що належать Богові» (1 Кор. 6:19, 20).

Татуювання й інші нарізи й наколки на тілі — те саме, що написи на стіні храму. Вони не прикрашають храм, а опоганюють і його, і Бога, що живе в ньому.

Загроза здоров'ю
Одна з небезпек наколок і нарізів на тілі — це ризик занести інфекцію. Різні медичні дослідження неодноразово підтверджували побоювання лікарів щодо того, що ВІЛ може передаватися через заражені чорнило й голки для татуювання. Було також виявлено, що в такий спосіб передається не лише ВІЛ, але й гепатит. Крім того, глибокі проколи трав¬мують нервові закінчення, розташовані в шкірі й під нею.

Причини популярності наколок і нарізів на тілі сьогодні
Часто молодь робить наколки («та-тушки»), через незнання й нерозуміння суті речей. Головна причина, через яку багато людей помиляються в цьому питанні, - саме недостатність знань.

Більшість людей не знають про ставлення Бога до нарізів на тілі; не знають про те, що їхні тіла повинні бути храмом Святого Духа; не знають, що Господь ство¬рив їх для того, щоб вони славили свого Творця.

Багато людей роблять татуювання, тому що не мають правдивого розуміння про окультне й ідолопоклонницьке коріння наколок і нарізів на тілі.

Багато хто робить наколки на своєму тілі, перебуваючи під впливом окультизму, до того ж навіть не підозрюючи цього. Найчастіше людина не усвідомлює, на який небезпечний шлях ступає, відчиняючи двері демонізації. Демонструючи сатанинське маркування на своєму тілі, люди відчиняють двері свого життя для атак сатани. Більшість татуювань виглядають зловісно: черепи й кістки, перевернені зірки, голови цапів, змії й дракони, демони, вульгарні зображення й т.п. Але справа навіть не в самому наколотому зображенні, а в гріху, що стоїть за цим зображенням. Також велике значення має й місце розташування наколки або нарізу на тілі.

Наколки як знак приналежності до певної субкультури
За старих часів татуюваннями таврували злочинців і повій. Аналогічним способом прихильники тих або інших релігій наносили на себе різні символи й зображення своїх богів. Сьогодні за допомогою татуювань люди проголошують свою приналежність до тієї чи іншої субкультури (пірати, ув'язнені, моряки, солдати, сатаністи і т.д.).

Сьогодні суспільству все сутужніше прийняти біблійне вчення про татуювання, оскільки вони є досить розповсюдженим явищем у нашому соціумі. Однак популярність тієї чи іншої практики в суспільстві не виправдовує її в очах Бога. Багато чого з того, що модно й загально-прийнято в нашому світі, є гріхом: аборти, цивільні шлюби, азартні ігри й т.п. Господь же закликає нас триматися того, «що істинне, що чесне, що справедливе, що чисте, що любе, що гідне хвали, — про це роздумуйте» (Филп. 4:8). «Не будеш з більшістю, щоб чинити зло» (Вих. 23:2).

Сьогодні багато батьків під впливом суспільної думки не тільки роблять наколки собі, але й дозволяють своїм дітям робити татуювання й нарізи на тілі. Малятам батьки купують тимчасові татуювання і наклейки або штампи. На перший погляд, це виглядає невинною іграшкою. Але . насправді такі іграшки готують свідомість дитини до нанесення постійного знака на тіло в майбутньому.

У теперішній час підлітки й молодь не усвідомлюють, що пізніше вони пожалкують про наколку, зроблену на тілі. Багато зі зневірених вважають, що зробили неправильний вибір у молодості, а нині повинні увесь час жити з нагадуванням про це. Лише в небагатьох є кошти на лазерну операцію, щоб зняти татуювання.

Чимало підлітків роблять наколки, виявляючи опір батькам. Однак варто за¬уважити, що це є не тільки опір батькам, але й Богові, Який повелів дітям шанувати своїх батьків: «Шануй свого батька та матір свою» (Вих. 20:12). «Діти, слухайтеся батьків у всьому, бо це до вподоби Господеві» (Колос. 3:20).

Гріх діє в людині в такий спосіб: він супроводжується почуттям провини й незадоволення. Людина думає, що, змінивши свій зовнішній вигляд, вона звільниться від почуття провини й зможе стати бажаною в суспільстві, доб'ється уваги і поваги оточуючих, самоствердиться й одержить те моральне задоволення й мир у серці, до якого прагне. Насправді ж людина прикриває свою правдиву порожнечу мішурою, подібно до того, як Адам і Єва намагалися прикрити свою гріховну природу фіговим листям. Певний час людині здається, що вона досягла бажаного результату, але пізніше вона усвідомлює: це було тільки тимчасовим задоволенням.

Справжня краса виходить зсередини. Тільки кров Ісуса Христа здатна обмити наші гріхи й відновити в нас образ Божий, Господь, прощаючи наші гріхи, звільняє нас і від почуття провини. Ми починаємо розуміти, що улюблені Господом і дорогоцінні в Його очах, і усвідомлюємо: нам не потрібно щось робити зі своїм тілом, щоб заслужити любов і розуміння цього світу.

Християни й татуювання
Деякі християни вважають, що немає нічого поганого в тому, щоб робити татуювання із зображенням християнських символів або слів «Ісус», «Бог», «Спасіння» і т.п. Вони виправдовують це тим, що такі татуювання є свідченням для грішників. Однак вони забувають про наступне: свідченням грішному світу повинне бути наше життя, а не татуювання. Що порадує Господа більше, якщо ми нанесемо на своє тіло слово «Ісус» чи якщо ми у своєму житті виявимо характер Ісуса Христа? Звичайно ж, друге.

Для свідчення про Христа не потрібно користуватися язичеськими методами, уподібнюючись до цього грішного світу. Ісус обіцяв, що Його учні стануть Його свідками, коли на них зійде Святий Дух: «Але ви приймете силу, коли Святий Дух зійде на вас, і ви будете Моїми свідками в Єрусалимі, по всій Юдеї та Самарії — і аж до краю землі!» (Дії 1:8). Він не сказав, що нам знадобляться наколки, щоб свідчити про Нього.

Крім того, нам, християнам, слід частіше ставити собі запитання: «Що б зробив Ісус на моєму місці?» Не думаю, що для свідчення про Царство Небесне, про Отця, про Суд і про спасіння грішників Він би вдався до релігійних наколок. Шрами на тілі Спасителя були від ударів батогами й від цвяхів, якими Його прибили до хреста.

Підготувала Яна Хорошун
Вічний скарб, № 6 червень 2012
Категорія: Fleш.k-a | Додав: shepetivka-sda (10.06.2012)
Переглядів: 3917 | Рейтинг: 5.0/1 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Середа
24.04.2024
20:10

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових








Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014