uElite Design

          Ви увійшли як Гість | Група "Гости", Вітаю Вас Гість | RSS
           Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Fleш.k-a [121]
Як добавити на сайт, як завантажити [3]
Моя здорова сім'я [222]
Різне [17]
Книги [29]
Новини [25]
Сайти [1]
Сайти з якими ведеться співпраця, або ж є сайтами ЦАСД
НОВЕ ЖИТТЯ З БІБЛІЄЮ [372]
Поезія [39]
Мой Мир Музыки christian HOPE [337]
Відео [157]
AUDIO [20]

Міні-чат
200

Наше опитування
Яким браузером Ви корестуєтесь?
Всього відповідей: 165

На допомогу адміну
Система Orphus

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Fleш.k-a

Справжня ЛЮБОВ чи ЗАКОХАНІСТЬ?

Недосвідчені золотошукачі під час золотої лихоманки не могли відрізнити пірит від золота. Пірит можна розпізнати, якщо покласти його на сковороду та підігріти на вогні. Під час нагрівання він шипить і димить, створюючи сильний сморід. А золоту температура не нашкодить, воно не буде смердіти. А як відрізнити справжню любов від закоханості? і дванадцять факторів, які допоможуть вам у цьому.

1. Любов розвивається повільно, а закоханість - швидко. Більшість людей вважають, що любов приходить одразу. Багато хто говорить, що хоча б один раз переживав любов з першого погляду.

Коли Жермена спитали, як він зустрів свою любов, він відповів: «Я полюбив її тієї ж миті, як уперше побачив. Вона виглядала саме так, як я її собі уявляв. На першому нашому побаченні ми проговорили до півночі, в мене виникло відчуття, що я її знав усе життя. Я відчув, що вона є моїм найкращим другом. Мрії справді збуваються!»

Жермен вважає, що його мрії збуваються, але його судження про дівчину мрії не буде істинним, якщо вони не будуть зустрічатися більше року. Чому? Тому що любов розвивається, а розвиток потребує часу. Щодо закоханості, вона з'являється одразу, дуже швидко. Неможливо пізнати людину повністю за декілька побачень. На ранньому етапі стосунків люди одягають маски й намагаються бути кращими, ніж вони є. Неприємні риси характеру ретельно контролюються та при-ховуються. Саме тому можуть знадобитися місяці чи навіть роки, щоб побачити людину в різних обставинах, перш ніж сказати, що ви добре її знаєте. З цієї причини багато людей говорять, що їхній супутник життя змінився після одруження.

Не поспішайте з висновками. Дозвольте вашим стосункам розвиватися повільно. Почніть із дружби й не намагайтеся перескочити етап пізнання один одного. Дружба поступово може привести до справжнього кохання.

2. Любов ґрунтується на сумісності, закоханість - більше на хімічних реакціях та зовнішності. Одного разу Стів познайомився з привабливою та цікавою дівчиною. Він пережив приємні відчуття під час знайомства з нею.

Якби можна було знайти справжню любов так просто, як гадає Стів! Звідки в нього виникла думка, що хімічна реакція й любов -це одне й те саме? Швидше за все, внаслідок перегляду романтичних фільмів.

Хімічні реакції засновані на фізичній привабливості. Це нормально, коли люди подобаються один одному, але на цьому справжніх стосунків не побудуєш.

З. Любов зосереджується на одній людині, закоханість може охоплювати декількох. Закохана людина здатна одночасно «любити» кількох людей, які навіть можуть кардинально відрізнятися один від одного. Наприклад Джейн стверджує, що кохає двох хлопців і не може ви-значитися, хто їй потрібен. Один з них - це серйозний і постійний, а інший - невідпо-відальний і легковажний. Швидше за все, Джейн не любить жодного з них. У своєму розумі вона поєднує риси їхніх характерів і вважає, що любить обох. Справжня любов зосереджується тільки на одній людині, в особистості й характері якої є ті риси, які вам здаються найважливішими. Вам більше не потрібно поєднувати риси декількох людей, щоб отримати ідеал.

4. Любов викликає відчуття надійності, закоханість - ненадійності. Коли людина любить по-справжньому, в неї виникає відчуття надійності й довіри. Закохана людина, з іншого боку, починає боротися з почуттям недовіри й буде робити спробу контролювати іншого шляхом ревнощів. Це не означає, що ви ніколи не будете ревнувати людину, яку по-справжньому любите. Однак у випадку справжньої любові в міру її розвитку почуття ревності поступово буде згасати. Любов довіряє.

Існує думка, що ревнощі - це показник справжньої любові, тому, коли хлопець або дівчина ревнує, вважається, що вона або він більше любить. Однак ревнощі свідчать про невпевненість та низьку самооцінку. Якою б не була основна причина, ревнива людина намагається відгородити іншого та втримати його біля себе. Ревнощі призводять до егоїзму та привласнення. Істинна любов так не чинить.

5. Любов визнає реальність, закоханість ігнорує її. Справжня любов дивиться проблемам в обличчя, не намагаючись применшити їх серйозності. Дві людини, котрі люблять одна одну, намагатимуться отримати освіту до шлюбу, тому що знають, що їхнє сімейне життя буде кращим, якщо вони побудують його на міцному фундаменті освіти. Вони не стануть поспішати вступати в шлюб, боячись, що їхня любов припинить існування.

Закоханість ігнорує відмінності в соціальному, расовому, освітньому та релігійному аспектах. Іноді вона оволодіває людиною, яка вже має дружину чи чоловіка. Закоханість наполягає на тому, що все це не має значення.

Ті, хто по-справжньому кохає один одного, вирішуватимуть проблеми, закохані ж просто заплющують очі на всі труднощі та наслідки їхніх дій.

6. Любов мотивує позитивну поведінку, закоханість призводить до деградації. Любов конструктивно впливає на вашу особистість і виявляє у вас найкращі риси. Вона дає вам нову енергію, почуття власної гідності, інтерес до життя. Любов пробуджує у вас творчий потенціал, прагнення до особистого розвитку, самовдосконалення та самоповаги. Вона підтримує позитивну самооцінку, почуття довіри та безпеки. Любов буде вести вас до успіху. Ви станете більш старанно навчатися, більш ефективно складати плани й заощаджувати. Життя набуває додаткового змісту.

Закоханість деструктивно впливає на особистість. Друзі та рідні одразу ж помічають ці зміни. Ви стаєте менш діяльною людиною, виконуєте справи менш ефективно. Закоханість малює мрії, в яких ви обоє живете щасливим життям, без сварок та проблем. Ці мрії викреслюють з вашого розуму реальність життя, школу, роботу, навчання, обов'язки, гроші.

7. Любов визнає недоліки, закоханість ігнорує їх. Любов навчить вас бачити чудові риси в іншій людині й на цій основі будувати стосунки. Хоча ви визнаєте ці риси та певною мірою ідеалізуєте їх, але не вважаєте цю людину досконалою. Ви помічаєте негативні риси характеру, проте вони не заважають вам любити людину.

Закоханість не дозволяє вам побачити в іншій людині негативні риси. Ви ідеалізуєте її, вважаєте, що в неї взагалі немає недоліків, захищаєте її від будь-якої критики. 8 Любов контролює фізичну близькість, закоханість експлуатує її. Пара, яка має справжню любов, контролює прояви своїх фізичних схильностей. Вони поважають один одного, тому стримують своє бажання фізичної близькості. Закоханість вимагає фізичної близькості одразу Більше того, фізичний контакт не має такого сильного значення під час любові, як під час закоханості. Причина в тому, що закоханість дуже залежить від фізичного потягу.

Якщо хлопець або дівчина подобаються один одному фізично, їм здається, що вони кохають один одного, і на цій підставі вони одружуються. Але вони не враховують, що їхні цінності, цілі та переконання можуть не збігатися. Можливо, вони мають декілька спільних інтересів, але їхні особистості й риси характеру кардинально відрізняються.

9. Любов не шукає свого, закоханість - егоїстична. Любов означає більше, ніж емоції. Справ¬жня любов виявляється в повсякденному житті. Кожен із нас є люблячим та турботливим тоді, коли наш супутник життя поводить себе так, як нам до вподоби. Але випробування любові починається тоді, коли наш партнер поводить себе несправедливо щодо нас. Чи зможемо ми тоді виявляти терпіння та любов? Любов отримує схвалення сім'ї або друзів, а закоханість - несхвалення. Рівень розлучень у Японії у чотири рази нижчий, ніж у Сполучених Штатах. Цю різницю можна пояснити тим, що більшість японців обирають супутників життя виключно за згодою рідних, тоді як американці обирають незалежно від погляду сім'ї.

Якщо ваші рідні не схвалюють ваш вибір, будьте обережними! Сім'я завжди зацікавлена у вашому майбутньому добробуті, рідні поганого вам не бажають. Серед шлюбів, які не отримали батьківського благословення, великий відсоток розлучень та випадків нещасливого життя.

10. На відміну від любові, закоханість згасає, до того ж дуже швидко. Якщо ви пережили разом багато труднощів, подолали проблеми та невдачі, то ви будете довго цінувати людину, яку любите. Закоханість швидко приходить і так само швидко згасає, залишаючи в спогадах тільки приємні відчуття.

Любов перемагає розлуку, закоханість - ні. Любов не може стати ще сильнішою в період розлуки, яка спонукає серця ставати ніжнішими. Якщо ви по-справжньому любите людину, ви пов'язуєте своє життя з її життям. І коли ви не бачитесь певний час, то починаєте відчувати, що вам не вистачає часточки самого себе. Розлука допомагає зрозуміти, яке значення мають для вас стосунки з цією людиною.

Закоханість згасає швидко, як тільки інша людина зникає з поля зору. Це відбувається тому, що вона заснована переважно на фізичній привабливості. Інтерес зникає тоді, коли стосунки не підтримуються особистим контактом. Закоханість не витримує випробування часом.
Ненсі Ван-Пелт
Категорія: Fleш.k-a | Додав: shepetivka-sda (11.03.2012)
Переглядів: 1437 | Рейтинг: 4.0/1 |
Олег Буркацкий - Жизнь лишь в Тебе

Поддержка сайта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статус
Понеділок
15.10.2018
17:32

Логін:
Пароль:
[ Керування профілем ]

Пошук

7 випадкових
Церква живе надією

Приєднуйся

Джерело LightRay Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Рейтинг@Mail.ru
Офіційний сайт ШЕПЕТІВКА-АСД © Jesus beside of you 2009-2014